O nas
Działamy kompleksowo

Po zapoznaniu się z produkcją Klienta dobieramy odpowiednią technologię spawania, proponujemy optymalne stanowisko, a po jego integracji wykonujemy szkolenie personelu. Pomagamy również w uruchomieniu cyklu produkcyjnego poprzez napisanie programów spawalniczych, dzięki temu Klient dostaje kompleksowe rozwiązanie dopasowane  do jego potrzeb.

W nazwie firmy IMPARO ukryliśmy esencję naszej działalności. Imparo z języka włoskiego oznacza „uczę się”, a my zrobimy wszystko, aby nasz Klient mógł powiedzieć, że uczy się z nami robotyzacji spawania. Wspieramy nie tylko firmy posiadające zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, ale przede wszystkim te które zamierzają rozpocząć z nimi swoją przygodę.

Historia

Na początku 2019 r. firmę IMPARO założyło dwóch inżynierów – robotyków; Jacek Buchowski, Mikołaj Dopierała, specjalizujących się w spawalnictwie. Ich kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe przyczyniło się do znaczącego rozwoju firmy i wprowadzenia wysokich standardów w oferowanych usługach.

Chcąc rozwijać szerzej robotyzację spawania nawiązali współpracę z japońską firmą PANASONIC - producentem robotów specjalizującym się właśnie w spawalnictwie. Dzięki tej umowie IMPARO zostało dostawcą produktów marki PANASONIC.

W 2022 roku IMPARO przekształciło się w spółkę rozwijając swoją pozycję na rynku.

robot_onas
stol_onas
,,
W nazwie firmy IMPARO ukryliśmy esencję naszej działalności. Imparo z języka włoskiego oznacza „uczę się”
Jacek Buchowski
właściciel
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1